Hakkımızda

Ana sayfa > Kurumsal > Hakkımızda

Cenaze araç ve gereç imalatında lider konumda olan Kayseri de faaliyet gösteren Firmamız, Cenaze bekletme ve yıkama araç gereçleri imalatında kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi, kullanım kolaylığı ve estetiği dolayısıyla müşteri nin tam memnuniyeti ön planda tutmaktadır. 35 yıllık piyasa tecrübesi, son 7 yıl sadece cenaze araç-gereçlerinin imalatı ve ülkemizin tümünü gezmiş, insanımızın neye ihtiyacı olduğunu çok iyi bilen biri olarak Kayseri de morglu cenaze yıkama ve taşıma araçları, morg, klimalı tabut, alüminyum tabut imalatı yapmaktadır.

 Amacımız, İnsanlarımızın en acılı anlarında cenaze yıkama,taşıma, bekletme(morg) aracı ekipmanı ile cenazelerinizin yıkanması,bekletilmesi ve cenazenin nakli için yanlarında olmaktır.

MİSYON:

Her geçen gün hızla gelişen teknolojik gelişmeleri takip edip bu gelişmeleri kullanarak, çevreye duyarlı, insanlara faydalı, kaliteli, estetik ve uzun ömürlü ürünler imal etmek ve bunu toplumun hizmetine sunmak.

VİZYON:

Her yeni günde bir öncekinden daha fazla çalışıp daha fazla yol katederek sektörde ar-ge çalışmaları ve ticari kültürü ile akla ilk gelen ve örnek alınan lider firma olmak.

DEĞERLERİMİZ:

Dürüstlük

Çalışkanlık

Hakkaniyet

Doğru söz

Helal kazanç

Paylaşımcılık

Tutarlılık

Gelişimcilik.