Kayseri Cenaze Araçları

Ana sayfa > Kayseri Cenaze Araçları

BİZ KİMİZ;

Cenaze araç ve gereç imalatında lider konumda olan firmamız yurt içinde birçok belediyemizin cenaze hizmetleri noktasında ekipman ihtiyaçlarını giderirken son 5 yılda ürünlerimiz özellikle yurt dışından da çokça talep görmekte ve ihracat hacmimiz her geçen gün artmaktadır bu bağlamda Akdeniz İhracatçılar Birliği üyesi olan firmamız ihracattaki yoğunluğunu artırmak için Pazar araştırma çalışmalarına hız vermiştir.

Firmamız  2005 yılından bu yana sektörün içerisindedir, bu süreçte cenaze bekletme, cenaze yıkama ve cenaze nakil araçları imalatı üzerine yoğunlaşmış olup bu konuda gerek imalat gerekse pazarlama noktasında tecrübeli bir ekibe sahiptir.

Yapmış olduğumuz ürünlerin milli servet olduğu ilkesinden asla ayrılmadan her daim en kalitelisini, en kullanışlısını ve en estetiğini yapma çabası içerisinde bulunmaktayız.

Yapmış olduğumuz ürünlerin tercih edilme sebeplerinden ilki ülkemizin tamamını karış karış gezerek kişi ve kurumların ihtiyaçların yerinde tespit edilmesi ve talepler doğrultusunda ürünlerimizin Ar-Ge birimi tarafından sürekli geliştirilmesidir.

ÜRÜN YELPAZEMİZ

 Cenaze Yıkama Araçları

 Cenaze Nakil Araçları

 Cenaze Bekletme Araçları

 Cenaze Yıkama Römorkları

 Morg Üniteleri

 Klimalı Tabutlar

 Alüminyum Sal Tabutlar

 Gıda Denetim Araçları

 Jeneratör Römorkları

 Taziye Karavanları

 Sosyal Hizmet Karavanları

 Taziye Çadırları

 Özel Amaçlı Karavan ve Konteynerlar

MİSYON:

Her geçen gün hızla gelişen teknolojik gelişmeleri takip edip bu gelişmeleri kullanarak, çevreye duyarlı, insanlara faydalı, kaliteli, estetik ve uzun ömürlü ürünler imal etmek ve bunu toplumun hizmetine sunmak.

VİZYON:

Her yeni günde bir öncekinden daha fazla çalışıp daha fazla yol katederek sektörde ar-ge çalışmaları ve ticari kültürü ile akla ilk gelen ve örnek alınan lider firma olmak.

DEĞERLERİMİZ:

 Yenilikçilik

 Dürüstlük

 Çalışkanlık

 Hakkaniyet

 Doğru söz

 Helal kazanç

 Paylaşımcılık

 Tutarlılık

 Gelişimcilik.